HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

FAQ

Jsme personální agentura a miniprodukce. Podnikáme na základě příslušného oprávnění v oblasti modelingu, fotografování a videoprodukce. Naše kompletní fakturační údaje najdete na našich stránkách.

Ano, ale každý pracuje zcela samostatně. Ne spolu jako pár.

Základem je registrovat se na našich internetových stránkách v sekci registrace.

E-mail, na amaterech ve vzkazu, na facebooku či whatsapp a telefon. Veškeré kontakty máme zde na našich webových stránkách. Prosíme zároveň o trochu ohleduplnosti. Také máme víkendy, večery se svou rodinou a podobně. Pokud Vám nebereme telefon nebo neodepisujeme, uděláme to ihned, když budeme pracovat.

Muže: 18 – 28 let. S portovní či atletická postava (jsou vidět alespoň náznaky břišních svalů a prsou). S M větším než 18 cm.
Ženy: 18 – x let jakékoliv postavy a vzhledu
Scouty: Pokud znáte případné ženy nebo slečny do 35 let, za každou Vám vyplatíme odměnu po dokončení castingu.
Produkce a klienty: Máte produkční společnost, server s erotickým obsahem či kontakty na produkce? Zajisté se dokážeme domluvit na spolupráci. Naši modelové a modelky si však vybíraji sami, jaký druh erotiky chtějí dělat a pro jaký účel. Proto nečekejte, že ihned dostanete přístup do naši databáze. Veškerá spolupráce začíná vždy výhradně osobní schůzkou u kafé a rámcovou smlouvou.

* Veškeré podmínky jsou zde napsané z určitého důvodu. Pokud nějakou z nich nesplňujete, je opravdu zbytečné nás kontaktovat.

Berte prosím na vědomí, že když nás kontaktujete, tak nekontaktujete souseda od piva. Od nás můžete očekávat férové a slušné jednání. A totéž očekáváme od Vás. Fotky Vašich penisů nám jsou k ničemu. To ukážete až na castingu a abyste získali slušnou práci, musíte také slušně vystupovat.

Do 7-mi pracovních dnů od registrace na našich stránkách.

Většinou nereagujeme na vulgární či neslušné zprávy nemající v sobě oslovení, celou srozumitelnou větu nebo otázku. Ale samozřejmě každý může na něco zapomenout. Pokud se neozveme zpět do 7-mi pracovních dnů, stačí se nám krátkým e-mailem například připomenout.