HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Erotická dovolená na jachtě plná sexu

Chcete zažít dovolenou, kterou jste ještě nezažili? Několikrát ročně organizujeme plavby na plachetnici, kde se není důvod stydět téměř za nic. Samozřejmě ale dle předem domluvených pravidel tak, aby se všichni účastníci cítili dobře, dovolenou si užili a třeba si dovezli nové přátele a známé se stejnými sexuálními preferencemi.

Pro koho jsou plavby určeny

I když se často stává, že se páry na plavbě (jen pokud oni sami chtějí) promíchají, bereme na palubu jen a pouze celé páry muže a ženy (hetero plavby), muže a muže (gay plavby), ženy a ženy (lesbické plavby). To ovšem neznamená, že máte smůlu. Pokud nemáte svůj doprovod, jsme Vám schopni zajistit modela či modelku od nás.

Kde plujeme

Z 90-ti procent organizujeme plavby po Chorvatsku. Je to jak z důvodu dostupnosti, tak také pro nespočet ještě stále prázdných zátok. Pokud máte zájem, můžeme plout i do jiných destinacé po celoém světě. Ale zde berete veškerou zodpovědnost za naplnění na sebe.

Kdo se o Vás bude starat

Na každé plavbě je přítomný kapitán, který se stará jak o bezpečnost lodi, tak také bezpečnost na palubě. Pokud kapitán obdrží podmět od kohokoliv z posádky, že se chováte neslušně (jakýkoliv fyzický kontakt osob, které si to nepřejí či slovní obtěžování), tak Vás jen jednou napomene. Podruhé již má právo Vás vysadit v nejbližší maríně a Vaše plavba tam okamžitě končí.

Dále se o úklid a Vaše plné žaludky postará hosteska (pokud ona sama nesouhlasí, nezapojuje se do erotických akcí na palubě). Nemusíte se tedy vůbec o nic starat.

Kdy plujeme

Většinou děláme 1 – 2 plavby měsíčně od května do září. O aktuální volné termíny nám prosíme napiště.

Kolik plavba stojí

Základní cena je 2 750 EUR za týden a kajutu pro 2 osoby v období květen, červen a září. V červenci a srpnu je cena 3 450 EUR. V této ceně je pronájem lodi, služby hostesky a kapitána a strava. Dopravu, alkohol, cestovní pojištění si každý hradí na své náklady