HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Zpestřete si sexuální život mazlením

Mazlení, jemné doteky nebo předehra mají v sexu významné místo. Přimějí partnera, aby si milování více užíval, a na začátku ho naladí na příjemnou vlnu. Překvapte svůj protějšek nečekanými doteky na místech, kterým většinou nevěnujete pozornost a protáhněte si mazlení na delší čas. Uvidíte, jak bude partner na milování připravený a natěšený. 

Zvolte pohodlné a klidné místo

Čas a místo jsou rozhodující. Potřebujete najít chvíli, kdy si můžete na krátký čas zalenošit. Ideálně když máte oba volný den nebo alespoň pár hodin, aby ani jeden z partnerů nemyslel na nic jiného, než na mazlení. Nemusíte zůstávat jen na posteli. Jemné doteky si můžete užít i v přírodě nebo doma na gauči. Základním pravidlem je, aby místo pro mazlení bylo ničím nerušené a soukromé. 

Zkoumejte, co se líbí vašemu partnerovi nebo partnerce

Mazlení zahrnuje doteky, hlazení, polibky nebo šimrání. Buďte nápadití a hledejte nová místa. Můžete začít jednoduše tak, že vám partner složí hlavu do klína a vy mu budete prsty projíždět ve vlasech. Pokud toužíte po bližším kontaktu, lehněte si na záda a nechce svůj protějšek, aby se lehl na vás. Budete si blízko, což je pro šeptání, lechtání a doteky ideální. 

Každý člověk má jinou citlivost. Někoho vzruší váš dech v zátylku, jiného doteky v podbřišku. Hledejte, která místa jsou citlivá u vašeho partnera a zkoušejte nové a neznámé triky. Díky mazlení se dokonale poznáte a prohloubíte zážitek z milování. 

Zkuste někdy zůstat jen u mazlení

I když je mazlení fantastickou předehrou k sexu, zkuste i někdy říci, že zůstanete jen u doteků. Až budete s partnerem oba vzrušení, zkuste se přemoci a oddálit milování na jindy. Uvidíte, jak po sobě začnete toužit. Zpříjemnit si s jeho pomocí můžete také vztah, který ještě nedošel k milování, ale náklonnost si přejete projevovat jinak.