HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Vyzkoušejte sexting: Ovlivňuje vztah k lepšímu a podporuje imunitu

Možná by vás nikdy nenapadlo, že sexting, tedy posílání sms se sexuálním podtextem, může být vážně prospěšný pro zvýšení intimity v romantickém vztahu, ale skutečně bylo vědecky potvrzeno, že posílání erotických textových zpráv partnerovi vede k celkově většímu sexuálnímu uspokojení.

Sexting je definován jako “posílání, přijímání nebo přeposílání sexuálně explicitních zpráv, obrázků nebo fotografií elektronickými prostředky”. Možná máte pocit, že tohle dělají jen teenageři a nebo že je to trapné. Ve skutečnosti vám to může pomoci znovu najít jiskru ve svém vztahu. 

Posílání erotických zpráv pravděpodobně naplňuje potřeby potřebné pro sexuální vzrušení u mnoha žen, což znamená větší potěšení pro muže i ženy. Tato erotická sexuální aktivita vede ke zvýšení vzrušení, většímu potěšení a posílení pocitu intimity mezi páry, a lze ji proto považovat za pozitivní příspěvek k celkovému sexuálnímu zdraví. Sexting tedy není jen účinným způsobem, jak se ženy vzruší, ale že zvyšuje celkovou spokojenost ve vztahu a sexuální spokojenost. 

Všechny zdravé sexuální vztahy zahrnují upřímnou komunikaci mezi partnery o jejich sexuálních potřebách, fantaziích a způsobech vzrušení. Taková komunikace vytváří společný dialog mezi partnery, který poskytuje způsob, jak si připomenout svá společná předchozí ložnicová setkání a podnítit tak nové fantazie. Proto je rozhovor s partnerem tak důležitou součástí předehry, a jednou z komunikačních metod, která nejrychleji vede ke zvýšení vzrušení, je právě sexting.

Nezapomeňte, že sexting není jen o posílání chlípných nahotinek. Je to také příležitost vyjádřit partnerovi vnitřní sexuální fikci, která se nám honí hlavou. Fantazie je životně důležitá, protože umožňuje lidem oddávat se smyslům pro fantazii a zkoumat je, což následně umožňuje, aby se jejich vztahy staly více eroticky nabitými. Pokud vás myšlenka na sdílení sexy fantazií dostatečně nevzrušuje, zkuste se nechat těmito čísly přetlačit: Ženy, které čtou a vyměňují si se svými partnery erotiku, mají o 74 % více sexu než jejich protějšky, které se sextingu neúčastní!