HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Vyzkoušejte s partnerem tantrickou masáž od profesionálů

Tantrickou masáž můžete vyzkoušet sami nebo se svým partnerem či partnerkou. Salóny, které tento druh masáží provozují, jsou na partnerskou variantu často připraveny, a vy si tak můžete vychutnat nevšední erotický zážitek ve dvou. Zažijete nové doteky, profesionální způsob masáže a příjemné uvolnění. 

Odhoďte ostych a připravte se na přátelské jednání

Profesionální salony si dávají záležet na komunikaci se zákazníkem, takže se s párem nejprve seznámí. Při krátkém posezení před masáží zjišťují, jaký mají návštěvníci vztah k tomuto druhu masáže, uvolňují vzájemné napětí a ujišťují o tom, že není třeba mít ostych nebo se bát při masáži uvolnit dle své libosti. Zároveň se při rozhovoru stanoví jasné hranice, aby se nikdo necítil nepříjemně. 

Jak probíhá tantrická masáž

Na celý zážitek vás nejprve naladí teplá sprcha. Masérka nebo masér se vás poté začne jen letmo a jemně dotýkat, díky čemuž opadne počáteční nejistota a neklid. Masáž se snaží pracovat s energií těla, a k tomu využívá různých technik. Masérka nebo masér vás budou jemně hladit, zahřívat teplými masážními předměty nebo vyvíjet příjemný tlak na určitá místa. 

K intimním partiím se masér dostává až po chvíli, kdy se vaše tělo seznámí s jeho doteky. Tělo je uvolněné, vzrušené a připravené na příjemný prožitek. Nemusíte se bát, že vaše tělo nějakým způsobem projeví známky vzrušení, jelikož maséři s touto skutečností počítají. Nikoho nezaskočí ani váš orgasmus, který může být přirozenou reakcí na tento typ vzrušení. 

Práce s tělesnou a sexuální energií

 

Masáž nemá za cíl jen návštěvníka vzrušit, ale hlavně uvolnit jeho tělesnou energii a přirozeně ji rozložit do celého těla. Díky tomu byste měli z masáže odcházet příjemně naladěni, nabití energií a uvolnění.