HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Vybudujte si důvěru v intimním životě. Poradíme, jak na to

Zhasínáte při milování světlo nebo snad zakrýváte některé své partie? Za tuto skutečnost nemůže vaše tělo, ale spíše nízké sebevědomí, které můžete snadno a rychle posílit. Pokud se chcete při milování cítit dobře, uvolněně a sebevědomě, přečtete si několik snadných rad, které vám pomohou na cestě k milování bez omezení.

Zvykejte si na svou nahotu

Každý člověk je originální. Ženy i muži mají různou váhu, velikost a jejich těla se liší i v drobnostech. Základem sebevědomí je absence srovnávání. Zapomeňte na to, jak vypadá vaše nebo partnerova oblíbená hvězda z filmů pro dospělé. Vnímejte své tělo jako originál, ke kterému se musíte chovat s úctou a respektem. 

Pokud bydlíte jen ve dvou, nestyďte se chvíli po koupeli chodit doma nahá. Jestliže máte strach, přehoďte přes sebe jen lehkou, průhlednou textilii, která leccos odhalí, a vy budete postupně odhazovat svůj strach. 

Nenechte partnera, aby vás kritizoval

Nezapomínejte na fakt, že jste si s partnerem ve všem rovni. Nemusíte mu svou krásu dokazovat. Jestli máte nějaké kilo navíc, strie, pihy nebo jizvy, je to jen důkazem toho, že je vaše tělo skutečné a prošlo si dlouhým a bohatým životem, který na něm zanechal stopy. 

Udělejte ze svých nedostatků předost a vyzdvihujte to, co na svém těle milujete. Pokud vás partner či partnerka neustále kritizuje a napomíná v tom, jak bystě měli pečovat o své tělo, možná je načase jim sdělit, že se vám jejich chování nelíbí. 

Zlepšujte své nedostatky

Možná jste si vědomi toho, že na vašem těle není něco ideální a rádi byste to změnili. Pokud tato touha pramení z vaší hlavy a ne z okolí, neváhejte a udělejte pro svůj cíl maximum. Sport, zdravý jídelníček nebo estetické zákroky vám mohou pomoci při dosažení ideální postavy, kvůli které při milování už nebudete muset zhasínat.