HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Vnímejte spodní prádlo stejně jako plavky

Některé hodnoty minulosti v nás zůstávají stále silně zakořeněny, a kvůli tomu se bojíme projevit. Podobnou situací je například odsuzování odhaleného spodního prádla, i když na pláži je běžné užívat dvoudílné plavky. Lidé se bojí, že je okolí odsoudí, bude si na ně ukazovat prstem nebo je bude mít za neslušné. 

S pokrokem doby přicházejí také nové hodnoty

Ačkoli naši prarodiče a možná i rodiče by s ukazováním spodního prádla mohli mít problém, nyní již zažíváme dobu, kdy se k tomuto kusu oblečení přistupuje trochu odlišně. Mladí si často oblékají transparentní trička nebo košile a své choulostivé partie ukryjí za vkusné, decentní spodní prádlo, které jé přímo určeno k tomu, aby bylo v outfitu viditelné. 

Pokud máte stále zábrany, zkoušejte celý proces pomalu a nejprve si na sebe oblékněte například jen lehce průsvitnou halenku a pod ní spodní prádlo ve formě braletu. Jedná se o podprsenku, která má širší ramínka a výraznější spodní pás, a je tak zaměnitelná s decentním tílkem. 

Spodní prádlo a plavky jsou již skoro k nerozeznání

Ani na pláži, v sauně nebo při letním pobytu v kempu vás nikdo nemůže nutit chodit v kalhotách po kotníky a tričku s dlouhým rukávem. Pokud běžně v těchto situacích nosíte dvoudílné plavky, které výrazně odhalují dekolt, břicho anebo celé hýždě, určitě se nemusíte bát lehkého a vzdušného materiálu letních šatů, skrze který vám prosvítá spodní prádlo. Jeho tvar je totožný s plavkami a rozdílnost materiálu už je v dnešní době také diskutabilní. 

Zkuste k tomuto oblečení přistoupit z jiné strany a vnímejte své tělo sebevědoměji. Pokud budete soudní, nemůžete nikoho pohoršit a okolní pohledy zcela vypusťte, Naopak si užívejte, že konečně máte sílu na to si obléci příjemné a vzdušné oblečení, aniž by vás trápilo, co si budou myslet ostatní.