HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Vaše oblíbené polohy o vás mnohé prozradí

Upínáte se při milování k jedné poloze nebo jen některou z nich preferujete? Oblíbené polohy na vás mnohé prozradí a dokážou spolehlivě popsat, jakým jste milencem, ale také člověkem v běžném životě. 

Poloha misionáře

Jedná se o základ, kterým začíná v mládí a na začátku vztahu mnoho lidí. Tato poloha je ideální v tom, že si partneři hledí do očí a mohou se u milování vzájemně laskat. Pokud však i po letech manželství preferujete tuto polohu, může o vás tato skutečnost leccos vypovědět. Možná jste citlivější, emotivní a žije se vám dobře ve stereotypu, který nepotřebujete měnit. 

Lžíce

Poloha zvaná „lžíce“ je velmi podobná misionáři. Vypadá to, že chcete být svému partnerovi nebo partnerce skutečně nablízku, jelikož se v této poloze vaše těla kompletně dotýkají. Zároveň si ale nepotřebujete hledět přímo do očí, což značí určitý klid v duši, lásku ke komfortu a pohodlí. Jestliže jste si oblíbili zrovna tuto polohu, vypadá to, že jste vyrovnaný člověk, který si rád užívá radosti života. 

Dominantní žena

Baví vás přebírat kontrolu nad partnerem? Tato poloha se jinak nazývá také jako „na koníčka“. Ženy, které mají tuto pozici v oblibě, jsou hravé, nespoutané a energické. Nestačí vám jen klidné a stereotypní milování, potřebujete akci a pohyb. Tato poloha je pro vaše touhy ideální a dovoluje vám se dokonale uvolnit. 

Milování zezadu

Jinak nazývané jako „psí poloha“ je celkem časté a pro mnoho mužů se jedná o nejoblíbenější způsob milování. Těla se dotýkají jen minimálně. Vypadá to, že si s partnerem už plně důvěřujete nebo v případě příležitostného sexu se jen s nikým nechcete vázat. Doteky pro vás nejsou důležité a jde vám spíše o rozkoš. Tato poloha může značit určitou lhostejnost nebo naopak v dlouhodobém vztahu velkou důvěru a chuť si skutečně užívat.