HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Sex v těhotenství. Tabu?

Užíváte si rádi sexuální hrátky, ale bojíte se jich v těhotenství? Některé ženy mají strach z toho, že by milování mohlo ublížit dítěti, jiné se obávají předčasného porodu. Přiblížíme vám, co si v těhotenství můžete dovolit, abyste dítě neohrozili, a naopak upozorníme na to, co je riskantní. 

V těhotenství přichází fáze, kdy je žena připravena na milování

Začátek těhotenství doprovází zvracení, nevolnost a jiné obtíže. Na milování nemají dámy v tuto chvíli ani pomyšlení. Jiná situace ale nastává ve chvíli, kdy se nachází přibližně v polovině očekávání. V tu chvíli je mnoho žen jako vyměněných a touží po bohatém milostném životě.

Hlaví otázkou je, zdali je samotný sexuální akt pro dítě bezpečný. Názory odborníků se shodují v tom, že ano. Pokud žena pravidelně navštěvuje svého lékaře a ví, že nejsou žádné komplikace, nemusí mít strach. Děloha je umístěna dostatečně daleko, aby při milování nedošlo k problémům. 

Bojíte se, že nepřitahujete svého muže?

Některé ženy mají problém spíše s estetickou stránkou svého těla. Obávají se, že s větším břichem nemohou svého přítele či manžela přitahovat. Každý muž je originální osobností a nezbývá, než si o celé situaci otevřeně promluvit. Zjistíte tak, zdali ho přitahujete, jestli nemá strach a nahlédnete do jeho myšlenek. 

Co když se stane nepříjemná situace?

Pokud ihned po sexu zpozorujete krvácení, výtok nebo nepříjemné křeče, měla byste navštívit svého lékaře a ujistit se, že je vše v pořádku. Věnujte se prozatím jen jemnému milování a dopřávejte si jen láskyplný sex v těhotenství. 

Pokud jste milovníky tvrdších praktik nebo náročných poloh, raději s nimi vyčkejte až po těhotenství. Přeci jen se nacházíte v jiném stavu a je třeba na tuto skutečnost brát ohled.