HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Sex po telefonu. Nebojte se experimentovat

Sex po telefonu nemusí být jen záležitostí erotických linek. Podobným způsobem si můžete zpestřit i vlastní milostný život a nabídnout partnerovi něco nového. Hodit se vám bude hlavně ve chvíli, kdy udržujete vztah na dálku, ale vyzkoušet ho můžete také, pokud máte již společnou domácnost. Nezáleží totiž na tom, jak daleko od sebe ve skutečnosti budete. Zábavu, vzrušení a nové zážitky si můžete vychutnat v jakékoli situaci.

Zvolte si, kdo konverzaci povede 

Hned na začátku by mělo být jasné, kdo volání povede a nastaví tempo. Můžete používat svá jména nebo si pro tento telefonní hovor vymyslet vlastní identitu. Partner na druhé lince by měl hlavně slyšet všechny detaily. Nešetřete slovy a popište, kde právě jste, co děláte a jaká máte přání. Najděte si pro hovor hlavně klidné místo a udělejte si čas. Pokud budete vědět, že vás za pár minut čeká odchod do práce, partner na druhé straně pozná, že spěcháte. 

Nedělejte nic, co vám není příjemné a nechtějte to ani po svém partnerovi

I sex po telefonu má svá pravidla, i když nedochází k fyzickému kontaktu. Některá slova mohou být partnerovi na druhém konci sluchátka nepříjemná. Při tomto zážitku se stáváte někým jiným, proto je dobré si nastavit nějaké únikové heslo, které ohlásí, že už se při hovoru necítíte dobře vy sami nebo váš partner. 

Můžete zůstat u představ nebo přistoupit k video hovoru

Telefonní hovor je příjemný v tom, že je trochu tajemný. Nemusíte mít ostych, jelikož druhému člověku nevidíte do očí a jeho reakce jen slyšíte. Pokud sex po telefonu provádíte s dlouhodobým partnerem, můžete zapojit také video hovor, který zážitek ještě více umocní. K takové konverzaci je ale třeba trochu důvěry nebo alespoň pořádná kuráž. Postupovat můžete také postupně, od krátkých hovorů, až po přímý přenos na web kameře.