HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Šest tipů, jak si užít ten nejlepší sex klidně každý den

Užít si vášnivý a intimní sex tak, jak to často vidíme ve filmech, nemusí být úplně jednoduché aplikovat i do skutečného života, ale s trochou snahy toho lze docílit. Intimita pro každého člověka znamená něco jiného – někdo má rád tradiční způsoby, jiný zase rád přidá pár pikantností. Jak si tedy užít sexuální zážitek plný spojení a emocí bez ohledu na to, jaký způsob sexu máte rádi? 

1) Nespěchejte a jděte na to pomalu

Vykašlat se na důležité maličkosti a rychle na to skočit je velká chyba. Proč si nevytvořit intimitu okamžiku pomocí malé (nebo ještě lépe velké) předehry? Pomalé a vědomé pohyby, které zdůrazňují vzájemné potěšení a uspokojení, jsou hlavními charakteristikami intimního sexu, takže využijte tuto příležitost a vytáhněte masážní oleje, namasírujte své polovičce záda, což funguje kromě uvolnění i jako smyslné rozehřívání. Věnujte pozornost každému tahu.

2) Navazujte oční kontakt

Oči jsou okny do duše a pohled do očí během sexu je snadný (ale velmi účinný) způsob navázání kontaktu, který prohlubuje emoce při sexu. Pro nejlepší zážitek se doporučuje standardní misionářský sex, protože jste doslova tváří v tvář. Pokud jste se doteď očnímu kontaktu spíše vyhýbali, pak se nestyďte. Budete se divit, jaké divy umí pár pohledů udělat.

3) Zbavte se rušivých elementů a nalaďte atmosféru

Zatímco k nezávazným rychlovkám může dojít téměř kdekoliv a jakkoliv, intimní sex plný hlubokých emocí často vyžaduje trochu více příprav. Vaše okolí může skutečně ovlivnit, jak se budete cítit, i když si to nutně nemusíte uvědomovat, takže si dejte načas a ukliďte si prostor, zapalte několik svíček a odstraňte rušivé elementy. Je těžké si užít dobrý sex, když zíráte na hromadu prádla, nedokončených pracovních úkolů nebo se snažíte zklidnit neustále bzučící telefon.

4) Inspirujte se

Pokud se cítíte ve svém sexuálním životě zaseknutí, do sexu se vám třeba už ani nechce, nemůžete přijít na to, jak pro vás intimní sex vypadá a nebo nedokážete sami dojít k dostatečnému vzrušení, nebojte se přinést nějaké vizuální pomůcky. Pusťte si sexuální scény, které jste viděli v seriálech, nebo se inspirujte erotickým videem. 

5) Dovolte si prožívat své emoce

Při sexu není čas zadržovat své pocity. Intimita vyžaduje upřímnost, otevřenost a ochotu důvěřovat sám sobě. Intimní sex vyvolává spoustu emocí, takže buďte připraveni jim čelit, až se chemický koktejl po orgasmu ustálí. Místo toho, abyste se snažili skrývat nebo maskovat, co cítíte, pracujte na tom, abyste byli společně zranitelní a plně se odevzdali momentu. 

6) Komunikace je základ skvělého sexu

Komunikace o sexu je něco, čemu se lidé často vyhýbají, protože se stydí a pak to dopadá tak, že naslepo děláte něco, co se protějšku třeba ani příliš nelíbí a neužívá si to, a naopak. Komunikace je jedním z pilířů intimního spojení. Mluvte před sexem, během něj i po něm, abyste pomohli vytvořit si z něj ten pravý zážitek. Váš partner vám určitě rád řekne, co se mu líbí – třeba se sám stydí a doufá, že budete odvážnější.