HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Proč je sex pro tělo důležitý?

Vliv sexu na tělo zkoumala už řada vědců a všichni se shodují na stejném závěru. Milování je pro tělo důležité, ať už jste muž nebo žena. Pravidelná soulož vám totiž pomůže se uvolnit, zlepší vaši fyzickou kondici, posílí lidské zdraví a pomáhá odbourávat psychické obtíže. 

Opustí vás chmury a lenost

Sex je jednou ze základních lidských potřeb. Stejně jako si dopřáváte kvalitní jídlo, dostatek vody i spánku, je třeba si čas od času dopřát i příjemné milování. Nezapomínejte se potěšit i sami, a to ve chvíli, kdy například nejste ve vztahu. 

Bez milování můžete časem pocítit frustraci, smutek, špatnou náladu nebo i psychické obtíže. Dovolte sexuálnímu aktu, aby vám pomohl v těle vyplavit potřebné látky a pociťte znovu štěstí, radost a dobrou náladu. 

Sex pomáhá ošálit tělo, které si pak myslí, že je mladší

Sexuální aktivita je typická hlavně pro mladé a silné jedince. Pokud si milování dopřejete i ve středním věku, nebo dokonce ve stáří, můžete ošálit své tělo, aby si myslelo, že je mladší. Rozproudíte krev, nastartujete přirozené procesy a z těla budou odplaveny toxiny a nevhodné látky. 

Mladé, svěží a energické tělo

Ranní sex můžete považovat i za vhodnou sportovní rozcvičku. Tělo se dokonale prokrví, probere a vy ho tak udržíte stranou od různých virů, sezónních onemocnění a dalších fyzických problémů. Váš lymfatický systém se dá do pohybu, odplaví nežádoucí látky, čímž snížíte riziko civilizačních chorob jako je cukrovka nebo rakovina. 

Nemusíte každou noc počítat ovečky

Možná je vaše tělo večer plné energie a usnout mu dělá problém. Vyzkoušejte před spánkem různé milostné hrátky s partnerem nebo sami a uvidíte, jak rychle po vyvrcholení přijde únava. Tělo je naprogramované tak, aby po takovém výkonu nabralo síly a chtělo odpočívat. Proto je milování ideálním způsobem, jak usnout a nepočítat celou noc ovečky.