HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Pět pravidel nezávazného milování

Nejde vám o dlouhodobý vztah a chcete si užít nezávazné milování s někým, kdo se cítí stejně osamělý? Než se do podobného experimentování pustíte, měli byste znát několik pravidel, které vám váš milostný vztah usnadní, a vy neskončíte se zlomeným srdcem. Pokud je budete dodržovat, zjistíte, že nezávazné milování může být i zábava. 

Zapomeňte na milování s kamarádem nebo kamarádkou

Jestliže se vám zachtělo nezávazného sexu s dlouholetým kamarádem nebo snad kolegou z práce, raději tento nápad rychle vypusťte z hlavy. Nic netrvá věčně. A až jednoho z vás nezávazné milování omrzí, můžou nastat pořádné trable. Nechcete přeci na pracovišti, ve škole nebo v dlouhodobém kamarádském vztahu řešit nepříjemné dusno. 

Volte někoho, kdo se vám líbí, ale o kom víte, že není vhodný pro manželský život

Blíže než při sexu si být nemůžete. Právě proto se někdy stává, že se jeden z páru při nezávazném milování zamiluje. A pak teprve nastává problém. Ten druhý to nemusí cítit stejně a vy skončíte se zlomeným srdcem, spoustou slz a se smutkem v duši. Raději se poohlédněte po někom, kdo na první pohled neplní požadavky ideálního manžela nebo manželky. 

Nikoho do nezávazného milování netlačte

Pokud je do vás někdo už déle zamilovaný, může přistoupit i na nabídku, která by ho později mrzela. Jestliže o někom takovém víte, ale nechcete s ním rozvíjet skutečný vztah, hlavně ho netahejte za nos. Hned na začátku si ujasněte pravidla a dejte druhému najevo, že vám jde jen a pouze o nezávazné milování. 

Používejte ochranu 

Skutečnost, s kým a kdy si chcete užít intimní radovánky je jen na vás. Dejte ale při nezávazném milování na ochranu. Nikdy nevíte, zdali váš sexuální partner provozuje podobný vztah jen s vámi nebo s dalšími osobami. Mohli byste přijít k nepříjemnému onemocnění. 

Nezapomeňte vztah včas ukončit

Jelikož v nezávazném sexu není láska, můžete na stereotyp narazit mnohem dříve než v běžném vztahu. Jakmile ucítíte, že se blíží jeho konec, zbytečně ho neprotahujte. Jen tak zůstane nezávazné milování ve vašich vzpomínkách jako něco, co stálo za to.