HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Pět důvodů, proč s partnerem mluvit o sexu

Je u vás doma konverzace o sexu tabu? Možná byste měli podobné uvažování přehodnotit, protože komunikace ve vztahu je velmi důležitým pilířem, na kterém lze dále stavět. Mluvte otevřeně o svých touhách, problémech i o věcech, které se vám nelíbí. Jen tak můžete dosáhnout dokonalého milování, na které se budete skutečně těšit. 

Poznáte toho druhého

Některé páry, které jsou spolu již několik let, při první vážné konverzaci o sexu zjišťují, že se vlastně tolik neznají. Milování je velice intimní záležitost a každý se nesvěřuje se svými myšlenkami. Pokuste se nahlédnout do hlavy svého partner či partnerky a zjistit, jací jsou doopravdy. Nezačínejte výslechem, ale naslouchejte pozorně každé maličkosti. Možná budete překvapeni, co z vaší polovičky vypadne, když začnete mluvit o sexu. 

Budete moci vyjádřit své touhy

Díky komunikaci poznáte nejen svého partnera, ale také sebe. Je pravděpodobné, že  jste o nových možnostech v sexu nikdy nepřemýšleli, ale jakmile je začnete rozebírat, vyvstanou vám na mysl. Možná toužíte po tom, aby byl váš partner dominantnější, nebo po partnerce chcete, aby vás připoutala. To vše zjistíte, když začnete mluvit o sexu a nebudete se konverzaci bránit. 

Společně přijdete na nové nápady

Pokud zrovna lenošíte v posteli a máte volnou chvíli, je ideální čas na to, promluvit si o sexu a milostném životě. Zahrnujte druhého nápady, které vám přijdou na mysl, a sledujte jeho reakci. Stejně se může snažit i druhý z páru. Možná společně přijdete na skvělou obměnu sexuálního života.

Upevníte vzájemnou důvěru

Milování je o důvěře, ale mluvení o něm, je ještě intimnější. Partner vám totiž může nahlédnout do hlavy a vy odtajníte své skryté touhy. Můžete si tak s partnerem vyměnit tajemství a upevnit vzájemnou důvěru. 

Časem poznáte, na co partner u milování myslí

Díky této bohaté komunikaci vás časem čeká dokonalá souhra. V posteli už nebudete působit neohrabaně a vás milostný život začne působit ladně a příjemně. Mluvit o sexu můžete začít hned na začátku vztahu, ale nebojte se napravit své předchozí chyby a začít komunikovat i po několika letech. Vždy je lepší něco než nic a proto se neváhejte svěřit.