HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Oživte svůj vztah stripteasem

Přemýšlíte, jak oživit váš stereotypní milostný život a vyhnout se běžné rutině? Své partnerce nebo partnerovi jistě vyrazíte dech s nápaditým stripteasem. Odhoďte zábrany, dodejte si kuráž a ukažte, co ve vás je. Pokud se cítíte jako začátečníci nejistí, bohatě postačí jen krátká ukázka, která váš protějšek naladí a uvolní. 

Zvolte si načasování a vhodné podmínky

Na striptease můžete partnera připravit nebo ho překvapit v nečekaný moment. Je na vás, jestli zvolíte předem připravenou místnost, kde zapálíte svíčky, pustíte hudbu a navodíte příjemnou atmosféru, nebo se do věci pustíte spontánně a na místě, až se na to budete cítit. Základem celé akce je, abyste se cítili příjemně vy i vaše drahá polovička, jinak by celý zážitek neměl ten správný efekt. 

Kolik toho musíte ukázat

Základem stripteasu je svlékání, které by protějšek mělo vzrušit, pobavit a uvolnit. Pokud se necítíte na úplnou nahotu, zkoušejte nejprve lehké a svůdné pohyby, při kterých si s oblečením můžete pohrávat a sundat jen některé části. Jestliže vám běžný outfit přijde nudný, můžete experimentovat a pořídit si na svůj stripteasový výkon erotický obleček. Díky němu se lépe vcítíte do role a váš výstup bude famózní. Pokud jste pravým opakem a nahota ani tanec vám nedělají problém, můžete zajít ještě dál a nechat vašeho partnera nebo partnerku, aby si váš výkon natočili. Nahrávkou se pak můžete kochat a vzpomínat ještě dlouhá léta poté. 

Komunikujte s divákem

V této hře nejste sami a nezapomeňte aktivně zapojit váš protějšek. I partner či partnerka se mohou cítit nesví a stydliví, a proto je třeba jim také nabídnout roli v této hře. Nechte je, aby vám pomohli sundat prádlo, komunikujte očima, letmo se jich dotýkejte a snažte se je dostat do vášnivého očekávání. 

Účinnou technikou je také odpírání doteku. Když budete tak blízko partnera, až se vás bude chtít dotknout, stáhněte se zpět a znovu mu předveďte některé své triky. Tento postup párkrát opakujte a sami uvidíte, jak ho nažhavíte.