HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Opouští vás libido? Těchto pár pomocníků vás vrátí do formy

Pozorujete, že je vaše chuť na milování snížená a váš partner se trápí? Snížené libido se může objevit při stresu, v menopauze, při hormonální nerovnováze, ale také z mnoha dalších důvodů. Naštěstí existuje několik přírodních pomocníků, které při dlouhodobějším užívání dělají zázraky.

Maca peruánská jako super potravina pečující o vás intimní život

Jedná se o rostlinu, která se vyskytuje v peruánských Andách. Dnes máme to štěstí, že jí zná celý svět a dováží se k nám ve formě tablet nebo prášku. Její chuť vás nejspíš neosloví, pokud z ní neuděláte jednu ze surovin do jídla, ale zaručeně nabízí efektivní výsledky. U mužů i žen vyrovnává hormonální nerovnováhu, přináší dobrou náladu, energii a hlavně zvýšené libido. Nezáleží na to, kolik vám je let, jelikož se jedná o přírodního pomocníka, kterého můžete užívat kdykoli. 

Čaj z kotvičníku má na libido perfektní účinky

Kotvičník je bylinou z evropského prostředí, která se vyskytuje běžně u cest nebo na loukách. Zahradníci jí můžou vnímat jako obyčejný plevel, ale do vaší ložnice dokáže tato nenápadná rostlina vnést opět vášeň. Kotvičník je dostupný ve formě lahodného čaje nebo tablet a má spoustu pozitivních účinků. U mužů se jedná zejména o zvýšenou tvorbu spermií, hormonální úpravu a povzbuzující prvek. Ženy ocení jeho péči o vajíčka a taktéž schopnost zvýšit libido.

Ašvaganda rozproudí celé vaše tělo

Ajurvédská bylina, která je už po staletí známá pro své pozitivní účinky na zdraví. Užívá se hlavně ve chvíli, kdy potřebujete zvýšit obranyschopnost těla a posílit imunitu. Mnoho lidí ale nezná její druhotnou funkci, a to zlepšení sexuálního života. Ašvaganda zásobuje tělo energií, podporuje krevní oběh a snižuje stres. Díky těmto vlastnostem se dokonale uvolníte a vaše libido se přirozeně zvýší.