HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Objevujte nenápadné erotogenní zóny a zvyšte vzájemné potěšení

Erotogenní zóny jsou místa na těle, která při doteku vyvolávají příjemné pocity a jejich záměrné dráždění je vhodné při předehře nebo samotném milování. Pokud si nejste jisti, kde má tyto zóny váš partner nebo partnerka, neváhejte se pustit do jejich objevování. Ty nejznámější vám představíme a poradíme, jak přivést partnera do extáze. 

Téměř zaručený úspěch nabízí erotogenní zóna na krku

Nejznámější erotogenní zónou je krk, na který pozitivně reaguje velká část lidí. Polibky na rty mohou být vášnivé, ale doteky na krku, zvláště v oblasti pod nebo za ušima jsou až mrazivé. Pokud partnerovi dáte polibek na tuto část, můžete si všimnout, jak mu brzy naskočí husí kůže. Jestliže si zrovna nehledíte do očí, nezapomeňte také na zadní stranu krku, která bývá podobně citlivá. 

Erotogenní místa u žen v okolí klína

Obzvláště u žen máte vysokou šanci uspět v případě, že se jich budete dotýkat na vnitřní straně stehen. Prodloužíte si tak svou předehru, a pokud vám takové hrátky budou stačit, nemusí na samotné milování ani dojít. Čím více ho budete oddalovat, tím více se váš partner či partnerka budou těšit.

Nenápadné erotogenní zóny 

Odvážnějším místem jsou jak mužů, tak u žen chodidla. V tomto případě ale můžete narazit. Někteří jsou při doteku v této oblasti tak citliví, že budou doteky na chodidle vnímat spíš nepříjemně a lechtání je neosloví. Jiní se ale v dotecích na této nenápadné části můžou vyžívat, stejně jako v případě erotogenních zón na dlaních, které lze taky vyzkoušet.

Věnujte se okolí pupíku

Pokud postupujete při dráždění partnera od shora dolů, zastavte se na malý moment u pupíku, kde se nachází erotogenní zóna u mnoha lidí. Hledejte správné místo, které může být velmi blízko pupíku nebo níže na podbřišku.