HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Nudíte se s partnerem? Vyzkoušejte erotické hry

Pokud se váš intimní život s partnerem stal nudnou rutinou, neváhejte si jej zpříjemnit. Domácí erotické hry vás budou stát jen minimum nebo nic a užijete si při nich spoustu zábavy a příjemných chvil. Stačí jen zapojit fantazii, odhodit zábrany a vrhnout se do nového dobrodružství. 

Natočte své vlastní video

K celé hře vám stačí jen kamera a svůdný obleček. Je jen na vás, jestli pojmete natáčení videa profesionálně nebo amatérsky. Pokud si s tvorbou svého vlastního milostného filmu chcete vyhrát, myslete na to, v jakém pokoji jej budete natáčet. Hrajte různé role a vymyslete si například i specifičtější téma. Do hry vtáhnete i partnera a navíc se později mžete pobavit nad vytvořeným dílem. 

Náhoda 

Jendou z velmi zábavných erotických her je také tzv. “náhoda“. S partnerem si stanovte určité heslo, které bude fungovat jako oznámení, že se v tu chvíli musíte pomilovat, ať děláte cokoli. Spravedlivě se ve vyvolávání hesla střídejte a uvidíte, jak budete v některých chvílích zaskočeni. Partner vás může překvapit u vaření, žehlení nebo při práci. Díky této hře přesunete svůj milostný život z ložnice na nová místa a čeká vás spoustu dobrodružných zážitků.

Schovávaná

Zdá se vám, že se vás partner dotýká stále na stejných místech? S touto hrou se vzájemně prohlédnete do detailu. Zavažte svému partnerovi nebo partnerce oči a někam na své tělo přilepte drobným kouskem pásky malý předmět. Vaše drahá polovička bude mít za úkol ho najít, a to jen s pomocí rukou. Uvidíte, kolik doteků vás za tuto hru čeká. 

Erotické hry s využitím dobrot 

Poznávání svého těla si můžete zpříjemnit také sladkostmi. K takovému účelu se prodává například spodní prádlo z bonbonů. Hravě si můžete poradit také s tím, co máte doma. Jako vhodný pomocník poslouží například šlehačka nebo jahody.