HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Nevhodné myšlenky při sexu? Občas je máme všichni

Každému z nás se to během sexu už někdy stalo. Z ničeho nic se nám do hlavy vkrade nevhodná myšlenka, kterou se snažíme zatlačit do pozadí, abychom si nezničili přítomný okamžik. Možná máte pocit, že jste jediní, koho divné myšlenky uprostřed sexu občas napadají, ale ve skutečnosti nejste. Jaké myšlenky během sexu napadají muže a jaké ženy?

Myšlenky se neptají, v jakou chvíli jsou nejvíce vítané a proto k nám do hlavy přijdou klidně i během běžného sexu. Není příliš překvapivé, že asi nejčastější myšlenka, která se vloudí do hlavy ženám, je “Ještě jsem neskončila”. Muži totiž mají tendenci vyvrcholit dříve a ženy si sex nestihnou dostatečně užít. Pokud si partnerky zrovna neříkají něco ve stylu “Tohle je úžasné”, pak nejspíš myslí na “Jak dlouho to ještě bude trvat?”. Ve skutečnosti je to však normální, ne každý sex je skvělý. Často si jej nedokážeme užít právě kvůli myšlenkám na nadcházející povinnosti, což nás přivádí k další myšlence, kdy ženy při sexu myslí na to, že je čeká ráno spousta práce. Tyto myšlenky jsou často nevhodné a otravné, ale spousta lidí je nedokáže potlačit.

Co dalšího ženy při sexu napadá?

  • Zpomal, užít si to můžeme i pomaleji
  • Kde se tohle naučil?
  • Tahle poloha už mě nudí
  • Představa sexu s bývalým

Muži nejčastěji myslí na sex se svou bývalou – a v tomto případě je nejspíš jen dobře, že nelze myslet nahlas. Asi nemusíme vysvětlovat, proč. Muži si však sex často užívají více než ženy a proto jsou jednoduše nadšení a více ukotvení v přítomném okamžiku. Občas se jim ale vloudí myšlenka třeba na to, že by se měli uklidnit a trochu zpomalit a nebo mají tendenci myšlenkami zabloudit ke sportu nebo oblíbenému televiznímu pořadu, který  často běží v televizi jako kulisa.

Co dalšího muže při sexu napadá?

  • Představa sexu s celebritou nebo s kolegyní z práce
  • Kdy si to můžeme zopakovat?
  • Tohle není tak dobré, jako obvykle
  • Přál bych si, aby se mnou mluvila sprostě

Vtíravé myšlenky během sexu nutně nemusí znamenat, že vás sex s partnerem nebaví a nebo jej nemáte s tím pravým člověkem. Jsou často jen důsledkem stresu, který nedokážeme jednoduše zpracovat. Proto je důležité mít před sexem hotové všechny své úkoly a navodit si atmosféru, která podpoří klidnou náladu a soustředěnost na přítomnost.

 

Primární zdroj: Dotazník
https://metro.co.uk/2022/09/22/this-is-what-men-and-women-think-about-when-were-having-sex-17425360/?ito=flipboard