HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Nebojte se experimentovat

Milostné hrátky jsou většinou nejzábavnější v prvních měsících, někdy i letech vztahu. Poté se ze spontánního sexu mohou stát plánované akce, kterým chybí originalita, dobrodružství a experiment. Nebojte se čas od času vyzkoušet něco nového a překvapujte své partnery nečekanými situacemi. Výsledkem a odměnou pro vás bude větší zájem ze strany vaší drahé polovičky, zlepšení partnerského života a spousta nových krásných chvílí. 

Zkoušejte nová místa

Když dojde na sex, skončíte vždy v posteli. To je běžná praxe mnoha párů. Lákavým zpestřením ale může být změna tohoto místa, která vám přinese příjemný pocit nejistoty, nový zážitek a dosud neobjevená dobrodružství. Zkoušejte se milovat na všech místech vašeho bytu, v nečekaných situacích nebo třeba na odlehlém místě v autě. Trocha strachu z této teenagerovské aktivity vám přinese radost, vášeň a vzrušení. 

Zapomeňte na misionáře

Poloha misionáře má jistě mnoho výhod. Díváte se vzájemně do očí, máte místo pro vzájemné laskání, ale stále tomu chybí šmrnc. Nebojte se vyzkoušet nové polohy a zažít tak zcela jiné potěšení. Je možné, že vás v některých pozicích budou chytat křeče nebo zjistíte, že klasika je pro vás nejlepší, ale na druhou stranu co nevyzkoušíte, to nemůžete posoudit. Možná se vám nová technika zalíbí a vy na ni pak nedáte dopustit. 

Neváhejte využít převleky a uvést se do rolí

Sex by měl být především uvolněný a zábavný. Nemusíte být vždycky jen partner a partnerka. Vyzkoušejte si erotické scénky, kdy jeden z vás bude student se špatnými známkami a druhý učitelem, hrajte na přísného policistu, odvážného hasiče nebo třeba jen dívku v nesnázích, která potřebuje pomoci. Možná se u takového počínání společně zasmějete, ale až z vás po chvíli spadne napětí, můžete se vžít do role, přestat myslet na okolní svět a vychutnat si erotickou chvilku.