HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Maca peruánská pro zkvalitnění milostného života

Peruánský Ženšen jinak nazývaný také jako Maca je super potravinou, která vám dodá ztracené libido, energii a posílí plodnost. Její pravidelné užívání zkvalitní sexuální život a celkově zlepší stav zdraví a omezí virová onemocnění. Pokud o této rostlině nemáte povědomí, neváhejte a vyzkoušejte její pozitivní účinky co nejdříve. 

Jihoamerická přírodní viagra

Původ této rostliny je patrný už z jejího názvu. Objevuje se v peruánských Andách ve velmi výrazné nadmořské výšce, kde žije svým vlastním životem. Nejprve její účinky objevili zdejší obyvatelé a později se díky svým zázračným účinkům rozšířila téměř po celém světě. Nyní se těší velké popularitě a zlehčuje milostný život mnoha partnerům.

V jaké formě lze Macu konzumovat

Je jen na vás, zdali se rozhodnete Macu požívat před milostným aktem nebo běžně během dne. Její účinky jsou patrné při dlouhodobějším užívání, kdy se tělo začne cítit plné energie, síly, pocítíte volání svého libida a celé tělo se bude chovat tak, jakoby rázem omládlo. 

Nepříjemný je ovšem fakt, že Maca není obdařená svěží a lahodnou chutí. Právě z toho důvodu většina uživatelů volí raději její tabletovou podobu. Pokud však chcete být v přísném souladu s přírodou a vyzkoušet čistou Macu v její nefalšované podobě, rozmíchejte tento prášek ve vodě nebo v některém z oblíbených nápojů. 

Pro koho je vhodná

Maca peruánská je vhodná pro mladé muže, kteří se chtějí udržet fit, ale i pro starší pány, kteří už možná vlivem stereotypního vztahu nebo z důvodu mnoha povinností a stresu ztratili chuť se milovat. Její pozitivní účinky mohou ale využít i ženy, u kterých funguje na stejném principu. V době menopauzy zvyšuje libido a při zvýšeném stresu odhání starosti a uklidňuje tělo i mysl.