HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Jak si promluvit s partnerem o tom, že v posteli chcete vyzkoušet něco nového?

Sexuální monotónnost se stává nám všem. Nejste první, kdo uvažuje o tom, jak okořenit svůj sexuální život, a určitě nejste poslední. Páry se mohou ocitnout v sexuálních kolejích z nejrůznějších důvodů. V průběhu času se naše sexuální preference mění a mění se i naše tělo. To, co nás okouzlilo na začátku našeho vztahu, už nemusí rezonovat stejným způsobem. Stále stejný typ sexu nás může začít nudit.

Okořenit to v ložnici není tak snadné. Vyžaduje to čas, energii a – což je nejdůležitější – komunikaci. Musíte s partnerem zahájit rozhovor o tom, co chcete. Ať už máte zájem vyzkoušet nové polohy, začlenit do ložnice sexuální hračky nebo prostě jen mít trochu víc sexu, je třeba si upřímně, ale soucitně popovídat. Jak na to?

Využijte pozitivitu

Nejděsivější na tom všem nemusí být nutně vést rozhovor – je třeba ho začít. Jak říct partnerovi, že to chcete v ložnici okořenit, aniž byste urazili jeho výkonnost nebo ho urazili jiným způsobem? Začněte tím že zdůrazníte, co se vám na vašem sexuálním životě líbí. Poté se zeptejte partnera na zpětnou vazbu. Nebojte se zeptat, jestli je něco, co by partner chtěl v posteli vyzkoušet.

Omezte stížnosti

Snažte se, aby vaše přání neznělo jako stížnost. Často máme tendenci věci často řešit až v případě, kdy jsme frustrovaní a pak už je jednoduché vybíjet si na partnerovi svou zlost. Ve skutečnosti by to mohlo mít opačný účinek a hrozí vznik hádky. Například pokud řeknete: “Nikdy si na sex neuděláme čas a vždycky je to uspěchané”, váš partner nemusí reagovat tak příznivě, jako kdybyste vyslovili požadavek “Můžeme si vyhradit pár hodin, abychom mohli strávit nějaký čas o samotě v posteli?”.

Překročte rámec mluvení

Můžete podniknout i jednodušší kroky, například přinést domů erotickou hračku a zeptat se partnera, co si o ní myslí. Ať už fantazírujete nebo chcete dělat cokoli, můžete udělat tyto první kroky. Musíte však být citliví na to, že tím můžete svého partnera překvapit. Možná ho hračka odradí, nebo ho naopak bude lákat. V každém případě respektujte, co vám řekne, a berte to jako začátek trvalého dialogu. 

Využívejte situace

Pokud ve filmu uvidíte scénu, která vás vzrušuje, dejte to partnerovi vědět. Objasněte detaily, které vás zaujaly a zeptejte se partnera, co si o tom myslí. Zeptejte se ho, zda existují prvky fantazie, které by ho mohly vzrušovat.

A samozřejmě můžete tuto diskusi vždy využít jako příležitost k tomu, abyste se sami v ložnici posunuli o úroveň výš. Ukažte partnerovi, co chcete fyzicky. Líbejte partnera tak, jak chcete, aby vás líbal. Často máme od svých partnerů očekávání, která sami nesplňujeme. Začněte nejprve u sebe – co můžete změnit vy, než budete chtít, aby se změnil váš partner?.