HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Jak na erotickou masáž

Jestliže jste příznivci jemné a láskyplné předehry, vyzkoušejte erotickou masáž společně se svým partnerem. K jejímu provozování nepotřebujete žádné speciální znalosti, oba se uvolníte a vyzkoušíte nové a nepoznané zážitky. Doteky vám navíc pomohou poznat tělo toho druhého a skutečně zjistit, kde má váš protějšek citlivá místa. 

Příjemné prostředí je základ

K prožití nevšední masáže si musíte vyhradit prostor. V domácnosti každý běžně nemá masážní křeslo, a proto vám postačí jen šikovně upravený koutek, kde umístíte matraci, deky nebo jiný měkký materiál. Postel volte jen ve chvíli, kdy se dá obcházet, abyste mohli masírovat ze všech stran. Nic vám nezkazí zážitek více, než když v průběhu zjistíte, že se partner necítí v pozici dobře. 

Využijte aroma oleje

Masážní oleje jsou skvělým pomocníkem, který díky své vůni uvolní a vy si tak lépe vychutnáte vzájemné doteky. Postupovat můžete od větších částí, jako jsou záda nebo nohy postupně k choulostivějším partiím, a to v pomalém a smyslném tempu, které váš protějšek přivede do napjatého očekávání.  Levandulový olej, mandlový nebo meruňkový vám navíc skvěle provoní pokoj a vy se budete cítit příjemně. 

Nezapomínejte na pomůcky

Nespoléhejte se jen na šikovnost svých vlastních rukou. Pokud necháte svého partnera či partnerku zavřít oči, můžete jim přejíždět po těle lechtivým pírkem, dráždivou kostkou ledu nebo koženým bičíkem. Fantazii se meze nekladou, a vy si tak můžete vyhrát se spoustou vašich erotických pomůcek. 

K příjemné atmosféře vám pomůže také šero a hudba. Překvapte romantickou melodií, nebo záznamem zvuků z přírody, které se běžně užívají v masážních salonech. Uklidňují tělo, duši a dovolí vám dostat se blíže k partnerovi.