HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Jak být ideální milenkou. Dejte na rady mužů a nespustí z vás oči

Napadlo vás někdy, jaké vlastnosti by měla mít ideální milenka? Muži se na toto téma vyjadřují téměř totožně a zmiňují pár jasných a jednoduchých pravidel. Věnujte jim pozornost také tehdy, pokud jste již s partnerem v manželství. Kromě toho, že jste jeho partnerka, přítelkyně a manželka, můžete být také milenka, ze které bude šílet.

Pečujte o sebe, ale v soukromí

Muži ocení, když má jejich žena, přítelkyně či milenka slušivý sestřih, zářivou pokožku i dohladka oholené nohy. To ale neznamená, že se péči musíte věnovat ve chvíli, kdy jste společně doma. Pokud vás přítel většinu času uvidí v pleťové masce zelené barvy, turbanem z ručníku na hlavě a v županu, může ztratit chuť vás svádět. Snažte se být přitažlivá i doma a hezké módní kousky nenechávejte ve skříni čekat na lepší příležitost. Oblékněte je ještě dnes a překvapte svou atraktivitou přítele. 

Buďte veselá a nespoutaná

Nic nepřidá ženě na kráse tak, jako přirozený a nenucený úsměv. Pokud budete uvolněná a v dobré náladě, bude se vedle vás partner cítit příjemně a zjistí, že trávit čas s vámi, mu přináší pokoj na duši. Díky tomu se můžete stýkat častěji a užívat si společné chvíle. Milenka, která má často úsměv od ucha k uchu je pro muže ideální společník. 

Nabídněte mu oporu i zázemí

I když jsou muži silní a samostatní, ocení, když na ně doma bude čekat někdo, kdo jim nabídne oporu. Vyslechněte jeho problémy, diskutujte o nich a dejte mu najevo, že stojíte při něm. Díky tomu ve vás získá důvěru a kromě toho, že budete působit jako naslouchající milenka, může si z vás udělat také nejlepšího přítele, kterému plně důvěřuje. 

Překvapujte ho a svádějte

Hlavním úkolem ideální milenky je snaha o dokonalou techniku svádění. Dostaňte ho na ladnou chůzi, jemný hlas, zvonivý smích nebo jiné osobní kouzlo. Najděte na sobě něco speciálního, čím se lišíte od ostatních a zkuste to prodat.