HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Dovolená na plachetnici s erotickým zážitkem

Svit slunce společně s teplými paprsky, ticho na moři a příjemný vzduch. Dovolená na plachetnici vám může přinést vytoužený odpočinek a zároveň poznáte, jaké to je, strávit příjemné dny na moři s plným domácím luxusem. Společně s partnerkou, milenkou nebo kamarádkou můžete trávit několik dní v ráji a užívat si erotické radovánky plnými doušky. 

Kdo se postará o chod plachetnice

Jelikož velká část zájemců, kteří touží po zážitku na plachetnici v chorvatských vodách, nemá oprávnění ji řídit, je třeba, aby tento proces zajistil kapitán. Ten je profesionálem ve svém oboru a postará se o to, aby váš nevšední zážitek byl ničím nerušený a plný dobrodružství. Dovolená na plachetnici se neobejde ani bez dalšího personálu. K zajištění všech ostatních služeb jsou k dispozici hostesky, které se postarají o spokojený den na palubě a mohou se k vám připojit také při milostných hrátkách. 

Rozmanité prostředí

Milostná dovolená na palubě je unikátní také v tom, že nabízí široké možnosti zážitků. Své partnerce nebo společnici se můžete věnovat přímo na plachetnici nebo ve vodě. Kapitáni vždy vyhledávají méně frekventovaná nebo opuštěná místa ke kotvení, aby vaše dovolená na plachetnici byla perfektním zážitkem o samotě. Vyzkoušíte tak nová místa pro milování, navštívíte nevšední místa plná přírodních krás a načerpáte novou energii. Chorvatské vody jsou pro relax na plachetnici jako stvořené, jelikož nabízejí malebné okolí, klidné moře a také mnoho možností ke kotvení.

Postaráme se o vaše pohodlí

Dovolená na plachetnici vás může ze začátku vyděsit tím, že budete mít omezené zásoby na cestu. Ničeho se nemusíte bát, jelikož kapitán vždy zamíří na nejbližší místo pro doplnění zásob a hostesky se po celou dobu dovolené budou snažit, aby vám nechybělo žádné jídlo a pití.

Více naleznete mezi našimi službami na stránce Erotická dovolená na jachtě.