HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Do fitka už nemusíte! Vyzkoušejte 3 sexuální polohy, které slouží i jako cvičení

Mezi prací, rodinou a všemi ostatními časově náročnými záležitostmi, které se dnes ucházejí o vaši pozornost, může být těžké najít si čas na sex a dobré cvičení, natož na obojí. Co byste ale řekli na to, že to můžete hravě zkombinovat?

Sexuální aktivita může spálit v průměru 75 až 100 kalorií v závislosti na vaší postavě, což zhruba odpovídá lehké procházce. Pokud se však chcete vrhnout na větší výkon a zároveň si užívat všech zdravotních výhod sexu, máme pro vás tipy na 3 polohy, které vás s partnerem oba pořádně procvičí. 

Švýcarský blesk

Procvičte si tělesné svalstvo při tomto sexy balančním cvičení. Tuto polohu doporučujeme těm, kteří mají rádi hlubokou penetraci a důraz na bod G. Při této poloze je třeba, aby partner stál na zemi a partnerka opatrně vylezla nahoru. Společně najděte rytmus, který vás udrží v rovnováze a zároveň vám bude příjemný. Snaha udržet se v rovnováze zapojí nespočet svalů a za chvíli budete mít tvrdé břišní svaly a hluboké, uspokojivé orgasmy.

Dřepy

Partner se pohodlně posadí na gauč nebo postel s opřenými zády. Partnerka si na něj vyleze v rozkročené poloze podepřená koleny. Tak, a teď se připravte na dřepy! Při poloze v nízkém dřepu s pokrčenými koleny partnerka pocítí intenzivní průnik a příležitost zažít vnitřní orgasmus. Při této poloze pochopitelně bude svaly na nohou procvičovat partnerka, ale ani partner nezůstane ochuzen. Tato poloha mu poskytne skvělou stimulaci.

U zdi

Nejspíš všichni jsme to viděli ve filmech, ale dovádění u zdi je mnohem těžší, než se zdá. Při této poloze se procvičují ruce a nohy u základny a břišní svaly. Bude snazší, když bude partnerka nahoře opřená o zeď (aby podepřela část své váhy), ale můžete si to udělat těžší a pouze omotat nohy kolem partnerova trupu.