HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Co muže v posteli nejvíce překvapí

Překvapujte svého muže nevšedními zážitky v posteli, a udržujte tak váš sexuální život plný nápadů, dobrodružství a zábavy. Možností je spousta a záleží jen na vaší vynalézavosti, odvaze a možnostech. Překvapit jej můžete novými polohami, technikami, scénkami nebo pomůckami. 

Výměna rolí

Zamyslete se nejprve nad tím, v jaké roli trávíte během milování nejvíce času. Pokud je vás partner zvyklý, že celý průběh určuje sám, zkuste ho pro jednou překvapit a přejděte do dominantní role. Muži mají rádi, když vidí, že máte o milování s ním zájem, a proto mu tato změna jistě příjemně zpestří milování. Pokud je tomu naopak a průběh většinou řídíte vy, nechte mu pro jednou také slovo a uvidíte, s čím přijde sám. 

Nevšední polohy

V tomto ohledu byste se raději nejprve měla se svým protějšek domluvit nebo ho na změnu alespoň připravit. Zkoušení nových poloh vám pomůže lépe poznat vlastní i partnerovo tělo, a díky tomu si vychutnat intenzivnější sexuální prožitek. Pohled do očí může být při milování příjemný, zkuste ale více experimentovat a zkoušet jiné pozice. 

Pusťte si erotickou nahrávku 

Možná už vašeho partnera někdy napadlo, jak se vzrušujete, když jste sama. Pusťte mu někdy erotickou nahrávku, na kterou se můžete podívat společně a předveďte mu své tajné touhy. Pokud máte strach z jeho reakce, vyzkoušejte nejprve klasické video a k odvážnějším nahrávkám přistupte až později, když budete vědět, jakou čekat reakci. 

Obměňujte své zvyky

Jestliže je váš partner zvyklý na jednu techniku uspokojování, kterou provádíte stále dokola, vyzkoušejte něco nového. Dotýkejte se ho jinak, posaďte ho na nezvyklé místo nebo se věnujte tomu, čemu jste v minulosti přikládala nejmenší pozornost.