HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Co dělat, když vás partner přestal přitahovat?

Díváte se na svou ženu či muže a říkáte si, kam se vytratil ten sexy vzhled a neodolatelné pohyby? V dlouhodobém vztahu není jednoduché neustále toho druhého něčím překvapovat a působit okouzlujícím dojmem 24 hodin denně. Ani po letech vztahu ale není všechno ztraceno a my vám poradíme, jak znovu pocítit přitažlivost. 

Začněte u sebe a všimnete si změn i u partnera

Ego většinou našeptává, abychom vyčkali, protože jsme již ve vztahu udělali dost. Zákeřně nám radí, abychom po partnerovi chtěli první krok. Toho bychom se ale nemuseli nikdy dočkat, proto je vhodné začít první u sebe. 

Mějte se rádi. Ať jste muž či žena, nechte se čas od času zkrášlit. Navštivte kadeřníka nebo holiče, kosmetiku, kupte si slušivý oděv a více se usmívejte. Partner či partnerka si určitě všimnou, že je s vámi něco jinak. Možná vás dokonce začnou podezřívat z nevěry. Díky tomu se můžete dočkat stejné proměny u své drahé polovičky, která vás rázem svým novým vzhledem může začít přitahovat.

Mluvte o svých problémech

Pokud vás nebaví hry a nenápadné náznaky, můžete si o problému otevřeně promluvit a ukončit vaše trápení rovnou. Sdělte partnerovi citlivě svůj problém a snažte se ho neurazit. Pokud je něco, co způsobuje, že vás nepřitahuje, je třeba mu to říct. Jestliže jde jen o to, že vás nudí, zkuste společně vymyslet něco nového a nepoznaného. 

Nebojte se odejít ze vztahu

Radikálnější možností je odloučení. Pokud vás partner nepřitahuje a vy už jste vyzkoušeli všechno, proč nadále zůstávat v nefunkčním vztahu? Máte před sebou ještě spousty možností a nic vám nebrání v tom, abyste začali od začátku. Promyslete svůj rázný krok a můžete se vydat vstříc novému dobrodružství. Nenechte si od partnera či partnerky namluvit, že už nikdy nenajdete nikoho tak skvělého.