HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

Alkohol jako zabiják funkčního sexu

Při vhodné příležitosti je sklenička alkoholu příjemným zpestřením. Pokud se dáte do řeči se sympatickým a přitažlivým protějšek, lehká dávka alkoholu vám dodá kuráž, odhodíte zábrany a stane se z vás mnohem vášnivější partner. Vše je však dobré udržovat ve zdravé míře a u alkoholu toto pravidlo platí dvojnásob. Při jeho pravidelné nezdravé konzumaci může dojít k poškození zdraví a také můžete pocítit negativní dopady na váš sexuální život. 

Zdravotní komplikace spojené s alkoholem

Většina mužů si při konzumaci větší míry alkoholu všímá především problémů s erekcí. Muž může být vnitřně velmi vzrušen, ale tělo není schopné poslouchat, tak jako ve střízlivém stavu. Může se tak připravit o vášnivý milostný zážitek a při pravidelném užívání alkoholu si zadělat na další problémy. Problém se ovšem netýká jen pánů. Dámy mohou účinky alkoholu pocítit ve chvíli, kdy se snaží dosáhnout orgasmu, kterého se v opilosti nebo po dlouhodobém užívání alkoholu nemusí dočkat. 

Dlouhodobý příjem alkoholu může mít fatální následky

Tělo se s nadbytkem toxických látek vyrovnává různě. Při dlouhodobém požívání alkoholu se můžou pánové setkat s mnohem závažnějším problémem. Jedná se zejména o snížení počtu a kvality spermií, a následně až o možnou impotenci. Jedním z největších strašáků je také ztráta libida a celková neschopnost k sexuálnímu životu. Pokud je uživatel alkoholu jedním z těch šťastnějších, může ho jen čas od času potrápit předčasná ejakulace nebo se nemusí vůbec dostavit. 

Odbourávejte zábrany raději zdravě

Jsou i jiné cesty, jak se uvolnit a dostat se do příjemné předehry. Pokud volíte dlouhodobě alkohol jako pomocníka při seznamování nebo si jen rádi denně dopřejete lahev vína, nezapomeňte, že následky mohou být trvalé. Existuje mnoho přírodních super potravin, které vám dodají potřebnou energii, zvýší libido a pozitivně působí na váš mozek i zdraví.