HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

3 zimní sexuální polohy, které vás zabaví během nejchladnějších měsíců

Nenechte se zmást chladným počasím, právě zima může být tím nejžhavějším
obdobím v roce! Díky chladným teplotám a útulné atmosféře je to optimální doba pro sblížení, díky čemuž se vaše intimnosti stanou ještě dusnějšími, žhavějšími a vášnivějšími. Vyzkoušejte tři sexuální polohy, které vás zabaví během nejchladnějších měsíců.

Zimní období je ideální k experimentování s masážními oleji, v horké sprše nebo třeba s hračkami pro dospělé. Nenechte do svého domova proniknout nudu a špatnou náladu z nepříznivého počasí a pořádně si své volné chvilky okořeňte. Jaké polohy můžete vyzkoušet?

1) Medvědí objetí

Nemusíte mít doma krb, abyste zachytili hřejivé kouzlo zimy. Vytáhněte si z YouTube videa s hořícím dřevem v krbu a okamžitě si zútulněte obývací pokoj. Rozvalte se na několika dekách, přitulte se k sobě a prozkoumejte sexuální polohy, jako je medvědí objetí. Je hřejivá, příjemná a skvělá pro vytvoření tepla a pohodlí s vaším partnerem. Partnerka leží na boku v poloze plodu a drží se polštáře nebo deky pro stabilitu, zatímco pronikající partner si sedne a zezadu ji obejme medvědím objetím.

2) Zimní sprcha

Někdy je jediným místem, kde se můžete v zimě pořádně zahřát, sprcha, takže si v chladné zimní noci přitopte a dejte si společnou a pořádně žhavou sprchu! Udělejte si čas na vzájemné prozkoumání těla – umyjte si vlasy, namasírujte pokožku hlavy, krk a ramena a uvolněte se navzájem. V této poloze partnerka jednou nohou obejme partnera přes bedra a partner si mírně pokrčí kolena.

3) Rozkoš

Maximalizujte kontakt a svou šanci na orgasmus! Partner je nahoře jako při misionáři, ale posune se o něco víc nahoru, takže jeho pánevní kost tlačí na partnerčin klitoris. U této polohy jde o to, že se více houpete a třete, takže dochází k větší šanci na orgasmus u partnerky právě když jsou vaše těla pořádně přitisknutá k sobě.

4) Lotosové objetí

Poloha tváří v tvář vsedě je plná blízkosti a očního kontaktu, a navíc je skvělá, pokud se při sexu neradi cítíte zcela odhalení. Tato poloha je známá také jako lotosová. Partner si jednoduše sedne na postel a natáhne nohy, partnerka se jemně posadí na něj. Dbejte na procítění okamžiku a nikam nespěchejte.