HotModels | Práce v erotice | Personální agentura

3 věci, které ženy potřebují pro šťastný a zdravý sexuální život

Výhody sexu přesahují hranice ložnice. Studie zjistily, že společné válení v posteli může zlepšit zdraví srdce a dokonce posílit imunitu. Pravidelné dovádění s partnerem navíc vytváří intimní vztah, který je pro zdravý vztah klíčový. Pokud však nemáte na sex vždy náladu, nejste sami. Mnoho žen má kolísavou sexuální touhu, která může pramenit z větších problémů. Sexuální touha je do jisté míry barometrem vašeho celkového zdraví. Jak tedy můžete tyto bariéry v ložnici prolomit a užít si více sexu? Přečtěte si, co ženy skutečně potřebují, aby se cítily šťastné a zdravé ve svém sexuálním životě.

1) Potřebujete vědět, co se vám v ložnici líbí a co ne

První věc, kterou potřebujete k tomu, abyste si v posteli užívali, je vědět, co se vám líbí. Pomůže vám vědět, co je vám příjemné, co vás vzrušuje a naopak, jakou stimulaci potřebujete, abyste prošli procesem vzrušení a také jaké polohy máte rádi. Je také důležité umět tyto touhy partnerovi sdělit. Pokud je vám nepříjemné se svěřit, formulujte to, co chcete, formou fantazie. Můžete například partnerovi říct, že se vám zdálo o tom, jak jste se spolu líbali jako puberťáci. Snažte se používat vzrušující, stimulující jazyk. Pomůže vám to přivést vás k takovému sexu, jaký byste chtěli mít. Masturbace může ženám také pomoci zjistit, co se jim v posteli líbí, a cítit se sexuálně silnější.

2) Schopnost soustředit se na přítomný okamžik

Při našem vysoce stresovém životním stylu je normální, že se necháme rozptýlit, i když bychom se nejraději soustředili na romantiku. Zejména pro ženy je však důležité soustředit se na to, aby zůstaly v přítomném okamžiku. Potřebujete být v uvolněném stavu, kdy se váš
mozek skutečně deaktivuje, abyste mohli prožít plné vzrušení a orgasmus.

3) Pozitivní obraz těla a sexuální sebevědomí

Pokud se žena necítí dobře ve svém těle, může pro ni být náročnější užívat si sex. V každém případě je důležité si uvědomit, že když jste spolu v posteli, váš partner se nesoustředí na pár kilo navíc, na vaše strie nebo jizvu po císařském řezu. Nemusíte mít dokonalé tělo, abyste si mohli užívat svou sexualitu. A váš partner si pravděpodobně myslí, že vypadáte dokonale tak, jak jste. Osobní vkus mnoha mužů neodpovídá tomu, co média
označují za dokonalé tělo. A rozhodně se během sexu a hlubokých stavů vzrušení muži obecně více soustředí na detaily a prožitek ze sexu než na něčí tělo.